YHTEYSTIEDOT

Lempäälän Kisa
Kilpailunjohtaja Pasi Kivelä p. 040 5518144

Sähköposti:
info@sm-maastot2014.fi

Postiosoite:
SM-maastot/Lempäälän Kisa
Urheilukatu 5
37550 Lempäälä


Näytä suurempi kartta

JÄRJESTELYTOIMIKUNTA

Tehtävä Nimet Puhelin Sähköposti
  • Järjestelytoimikunnan pj
Vesa Peltonen 040 5484872 vesa.peltonen@leki.fi
  • Kilpailunjohtaja
Pasi Kivelä 040 5518144 pasi.kivela@lekiyu.net
  • Kilpailukansliavastaava
Eira Ruonavaara 046 5632812 eira.ruonavaara@lekiyu.net
  • Turvallisuusvastaava
Jarkko Keinänen 050 3564563 naksu47@gmail.com
  • Ratamestari
Veli-Matti Ranta 045 1107078 veli-matti.ranta@lekiyu.net
  • Yhteistyökumppanivastaava
Markku Lipponen 045 3471392 markku.lipponen@lekiyu.net
  • Ruokahuolto-/kahvilavastaava
Jarkko Mettalo 0400 701576 jarkko.mettalo@gmail.com
  • Lähtö- ja maalialue vastaava
Antti Lehtikuusi 050 5248336 antti.lehtikuusi@veho.fi
  • Liikenteenohjaus
Pekka Lampén 040 5815957 pekka.lampen@elisanet.fi
  • Tiedotusvastaava
Timo Reunanen 040 833 7289 timo.reunanen@lekiyu.net
sm_logo_2.png

PÄÄYHTEISTYÖKUMPPANIT

Lempäälä logo Jetta-Talo logo Euroglobe logo sm-maastot2014002005.jpg sm-maastot2014002001.jpg